Today 16 Jun 2024

Hour 6:54

نیرو کابل البرز

شرکت نیرو کابل البرز در سال ۱۳۹۴ پس از دریافت مجوز از وزارت صنایع و معادن و همچنین اخذ گواهینامه های استاندارد مربوطه و با هدف تأمین بخشی از نیازهای صنعت برق و ساختمان سازی کشور و همچنین صادرات محصولات تولیدی خود به سایر کشورها فعالیت تولیدی خود را با استعانت از خداوند متعال آغاز نمود. این شرکت با داشتن سالها تجربه در زمینه ی تولید انواع سیم و کابل، تولید گستره وسيعی از محصولات جهت پاسخ گويی به نيازهای مشتريان بومی و بين المللی را برعهده دارد.

کارکنان شرکت مصمم اند با حضور در رقابتی فعال و مؤثر در مقابل سایر رقبا حرکت کرده و با حضور فعّالانه خود در بازارهای داخلی و جهانی در جهت اعتلای آن گام بردارند و در این راستا با تدوین خط مشی کیفیت، اهداف عالیه خود را به مرحله اجرا درآورند.

                                                                                   
                   ادامه مطلب

Products

Products Categories

شرکت نیرو کابل البرز با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن قادر به تولید انواع محصولات سیم و کابل های مسی در گروه سیم های افشان، سیم نایلون، کابل مفتول و کابل افشان با کیفیت مناسب است.

محصولات مسی
Manufacturer of copper and aluminum wire and cable​

شرکت نیرو کابل البرز با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن قادر به تولید انواع کابل های آلومینیومی از جمله کابل مفتول آلومینیوم با کیفیت بالا میباشد.

محصولات آلومینیومی

گواهینامه ها

مجوزها و گواهینامه های دریافت شده توسط نیرو کابل البرز